fbpx
Strona głównaDomCzęstochowskie Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości. Największa w regionie prezentacja oferty...

Częstochowskie Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości. Największa w regionie prezentacja oferty budowlanej odbędzie się 22 i 23 kwietnia na terenie IV LO im. Sienkiewicza

Na wiosenne Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości zapraszamy w weekend 22-23 kwietnia 2023. Teren IV LO im. Sienkiewicza oraz III Alei NMP wypełni się stoiskami i namiotami wystawienniczymi, a zwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z najnowszymi trendami w budownictwie i ekologicznymi rozwiązaniami. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Częstochowski Krzysztof Smela i Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Targi to doskonała okazja, aby poznać szeroką ofertę artykułów budowlanych i wyposażenia wnętrz, nowatorskich rozwiązań i oryginalnych marek, ale także możliwość znalezienia inspiracji oraz uzyskania specjalistycznych porad od profesjonalistów z branży. Dwudniowe Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości odbędą na terenie IV LO im. H. Sienkiewicza i III Alei NMP. Wśród wystawców znajdą się m.in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych oraz wyposażenia wnętrz, deweloperzy i biura nieruchomości oraz doradcy finansowi. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Targi Budowlane
Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości – 2022

Wydarzenie umożliwi bezpośredni kontakt wystawców z potencjalnymi klientami, będzie także doskonałą platformą spotkań między specjalistami z branży budowlanej, wnętrzarskiej i deweloperskiej. Wizyta na targach będzie okazją do zapoznania się z kompleksową ofertą firm budowlanych i wnętrzarskich, przeglądu nowinek technologicznych i nowatorskich rozwiązań w budownictwie oraz weryfikacji „internetowych” informacji, umożliwi także bezkonkurencyjny dostęp do największej oferty z rynku nieruchomości zarówno pierwotnego, jak i wtórnego.

Każdy, kto zastanawia się nad budową czy wykończeniem własnego domu, znajdzie tu szereg inspiracji – od dachu oraz sufitu, okien, rolet i żaluzji aż po drzwi. Zainteresowani dowiedzą się wszystkiego na temat ekologicznych źródeł energii i tego, jakie nowoczesne technologie i rozwiązania warto wdrożyć, żeby nasz dom był energooszczędny. Fachowcy odpowiedzą więc m.in. na wszelkie pytania związane z fotowoltaiką czy pompami ciepła. Wystawcy przyjdą z pomocą również tym, którzy planują remont lub wykończenie mieszkania.

Targi Budowlane
Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości – 2022

Atrakcją nie tylko dla najmłodszych będzie z pewnością prezentacja koparek i maszyn budowlanych. Imprezie w IV LO towarzyszyć będzie „Jarmark z Gazetą Regionalną”, który odbędzie się w pasażu III Alei NMP. Zarówno targi, jak i jarmark odbywać się będą w godz. 10 do 18. Wstęp jest wolny. Warto zarezerwować weekend 22-23 kwietnia i odwiedzić Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości!

Czytaj także: Słoneczny Olsztyn. 142 domy w gminie, do końca tego roku zyskają instalacje fotowoltaiczne

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV