Święto Kolorów Holi już w najbliższy weekend w Kłobucku

0
281
mat. organizatorów

Święto Kolorów powraca na dobre!

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej kolorowa impreza tego lata. Święto Kolorów Holi co roku odbywa się w około 300 różnych miejsc na mapie Polski, na dobre pokrywając je radosnymi barwami. Już w ten weekend zawita do Kłobucka.

Święto Kolorów Holi to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich latach. Impreza ta przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną radość sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami we wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka są zmywalne z ciała, włosów a także ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Święto Kolorów Holi już w najbliższy weekend w Kłobucku 1
fot. pixabay

„ Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce!” – powiedział jeden z organizatorów polskiej edycji.

Święto Kolorów Holi jest to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni są wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie oraz studenci, a także i Wasze pupile. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych punktach.

W tym roku Święto Kolorów Holi zagości w około 300 miastach i miejscowościach w całej Polsce zresztą tak jak co roku. Skala tego wydarzenia to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić które miejsce okaże się najbardziej kolorowym punktem w Polsce.

Święto Kolorów Holi w Kłobucku odbędzie się 23 lipca od godziny 15:00 do 19:00, przed plac przed Miejskim Ośrodkiem Kultury przy ulicy Targowej 1.

Na uczestników tego Święta zostało przygotowane między innymi:

9 kolorów proszków holi
– Dj z niesamowitą muzyką
kolorowa wata cukrowa
– kolorowe okulary
bazooki CO2
– strefa food truck

Link do wydarzenia na FB: TUTAJ .

Święto Kolorów Holi już w najbliższy weekend w Kłobucku 2
fot. pixabay

K KIK