Świetne Częstochowian wyniki w Pucharze Świata !!!

Trójka reprezentantów Nordic Team Częstochowa wystartowała we włoskim Tirano w zawodach Pucharu Świata. Na dystansie 5-ciu kilometrów Agnieszka Dybeł i Daniel Wojtasiński zajęli drugie miejsca, Agnieszka w kategorii osób niepełnosprawnych, a Daniel w kategorii M40, jednocześnie Daniel zajął 6-te miejsce w klasyfikacji open. Na dystansie 10-ciu kilometrów Zbigniew Szczęśniak był siódmy w kategorii M60.W niedzielę rozegrano zawody sztafetowe na stadionie lokalnego klubu Tiranese. W pierwszej, historycznej sztafecie składającej się z osób niepełnosprawnych wystartowała Agnieszka Dybeł, która wraz z koleżanką i kolegami zajęła 8-me miejsce na 11 startujących sztafet, a piąte w kategorii sztafet mieszanych.