fbpx
Strona głównaPolecaneŚwiadek kradzieży powiadomił policję, złodzieja namierzył pies służący w częstochowskiej policji

Świadek kradzieży powiadomił policję, złodzieja namierzył pies służący w częstochowskiej policji

Świadek kradzieży powiadomił policję, złodzieja namierzył pies służący w częstochowskiej policji.


Dwoje Rumunów zostało zatrzymanych przez częstochowskich policjantów w związku z kradzieżą katalizatora z samochodu. W ich zatrzymaniu pomógł pies Jamon, który wywęszył sprawców, a potem wskazał kryjówkę ze skradzionym łupem.
O tym, że ktoś włamał się do samochodu zaparkowanego na prywatnej posesji, policję zawiadomił przypadkowy świadek – sąsiad okradanego częstochowianina.

Świadek kradzieży powiadomił policję, złodzieja namierzył pies służący w częstochowskiej policji 1Mężczyzna powiedział policjantom, że ktoś wyciął katalizator z zaparkowanego przed domem mercedesa. Świadek wskazał także mundurowym drogę, którą uciekli złodzieje. Policjanci wraz z policyjnym psem Jamonem rozpoczęli poszukiwania. Parę przecznic od miejsca włamania zatrzymali obywateli Rumunii – 26-letnią kobietę i jej 48-letniego partnera, a nieopodal miejsca zatrzymania, policyjny pies wytropił schowane w krzakach elementy od 2 katalizatorów.
O zdarzeniu z udziałem obcokrajowców powiadomiono rumuńską ambasadę, a złodzieje trafili do policyjnego aresztu. Teraz o ich dalszym losie zdecyduje sąd.
Częstochowska policja dziękuje świadkowi kradzieży, który nie zignorował zdarzenia i wezwał odpowiednie służby. Do podobne zachowania policjanci zachęcają wszystkich częstochowian.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here