W Radomsku przyznano stypendia za osiągnięcia artystyczne oraz w nauce

0
269

Jak co roku przyznano stypendia Prezydenta Miasta Radomska za wybitne osiągnięcia w nauce, oraz za wybitne osiągnięcia artystyczne. W tym roku przyznano je za rok szkolny 2019/2020.

Ze względu na obecną sytuację pandemiczną i obostrzenia, które obowiązują, uzdolnieni uczniowie swoje dyplomy otrzymali z rąk dyrektorów swoich szkół, a nie jak w latach ubiegłych w sali obrad urzędu miasta z rąk samego prezydenta Radomska.

Przekazanie stypendium odbyło się mniej uroczyście niż w latach poprzednich, jedynie w małym gronie wewnątrz szkół, jednakże osiągnięcia są równie duże co w latach poprzednich lub nawet większe, bo zdobywane w trudniejszych warunkach.

Z tej okazji prezydent nagrał kilka słów dla stypendystów w formie krótkiego video:

Stypendium za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymało 60 osób:

Dziewczęta:

  1. Bareła Katarzyna;
  2. Burzyńska Nikola;
  3. Ciszewska Olivia;
  4. Chrząstek Zuzanna;
  5. Chybalska Natalia’
  6. Depta Julia;
  7. Dobosz Maria;
  8. Domińczyk Natalia;
  9. Gloc Nina;
  10.  Grudniewska Małgorzata;
  11.  Gumała Natalia;
  12.  Jędrzejczyk Zuzanna;
  13.  Kancerek Roksana;
  14.  Karasek Zuzanna;
  15.  Kierlik Aleksandra;
  16.  Kieruzel Wiktoria;
  17.  Koniarska Kinga;
  18.  Kowalczyk Joanna;
  19.  Kowalczyk Zuzanna;
  20.  Krupa Amelia;
  21.  Kucharska Klaudia;
  22.  Majchrzak Nikola;
  23.  Małachowska Maria;
  24.  Marczak Katarzyna;
  25.  Mazur Weronika;
  26.  Misztalska Lena;
  27. Nowak Amelia;
  28.  Orsicz Zuzanna;
  29.  Ościk Zuzanna;
  30.  Piechowicz Natalia;
  31.  Piwowarczyk Zuzanna;
  32.  Plucińska Barbara;
  33.  Pokora Oliwia;
  34.  Ratecka Marta;
  35.  Saj Aleksandra;
  36.  Sobieraj Lena;
  37.  Sokołowska Natalia;
  38.  Sztangreciak Maja;
  39.  Trojanowska Zuzanna;
  40.  Urbaniak Lena;
  41.  Walada Maja;
  42.  Walada Kaja;
  43.  Walaszczyk Julia;
  44.  Wąsek Emilia;
  45.  Zatoń Olga;

Chłopcy:

  1. Bałaziński Aleksy;
  2. Dziegieć Piotr;
  3. Kotala Mateusz;
  4. Kowalik Maksymilian;
  5. Kozłowski Maciej;
  6. Oziębała Cyprian;
  7. Rochowski Jakub;
  8. Rogalski Jakub;
  9. Rogulski Mikołaj;
  10.  Rutkowski Michał;
  11.  Sapota Cezary;
  12.  Stępień Dawid;
  13.  Stolarek Oliwier;
  14.  Wojciechowski Mikołaj;
  15.  Wojciechowski Szymon;

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here