Srebrny Kask. Dwóch juniorów forBET Włókniarza w finale

Młodzieżowcy forBET Włókniarza Częstochowa Michał Gruchalski i Jakub Miśkowiak wywalczyli we wtorek, 16 kwietnia na torach w Krośnie i Rawiczu awanse do finału Srebrnego Kasku.

Srebrny Kask. Dwóch juniorów forBET Włókniarza w finale 2
Michał Gruchalski, zawodnik forBET Włókniarz Częstochowa

W krośnieńskich eliminacjach Gruchalski dopiero w biegu dodatkowym wywalczył sobie awans do finału Srebrnego Kasku. Częstochowski junior zajął ostatecznie 4. miejsce z dorobkiem 12 punktów. W tych samych zawodach startował również Mateusz Świdnicki, który zdobył 7 punktów i został sklasyfikowany na 8. pozycji.

Trzecie miejsce w eliminacjach na torze w Rawiczu zajął z kolei Jakub Miśkowiak. Młodzieżowiec Włókniarza zapisał przy swoim nazwisku 12 punktów. Na ósmej pozycji z dorobkiem 8 „oczek” sklasyfikowany został natomiast Bartłomiej Kowalski.