fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościSprawdź światła w samochodzie. W wybranych stacjach kontroli pojazdów można to zrobić...

Sprawdź światła w samochodzie. W wybranych stacjach kontroli pojazdów można to zrobić bezpłatnie

Jak co roku jesienią policja prowadzi akcję pod hasłem „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”. Namawia kierowców, aby sprawdzili światła w swoich samochodach. W wybranych stacjach kontroli pojazdów można to zrobić bezpłatnie.

Jesienna akcja ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów. Dobrze działające, ale także prawidłowo ustawione światła w samochodzie szczególnie teraz, gdy dni są coraz krótsze, a pogoda nie najlepsza, są szczególnie ważna.

Począwszy od najbliższej soboty, 23 października, w w cztery wybrane soboty lampy w pojeździe można sprawdzić stacjach kontroli pojazdów za darmo.

Światła można będzie skontrolować i w razie konieczności prawidłowo ustawić poza 23 października także 6 i 20 listopada oraz 4 grudnia w następujących częstochowskich stacjach kontroli pojazdów:

  • przy ulicy Sikorskiego 82/89 (przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej) w godzinach 8.00 – 18.00,
  • alei Niepodległości 30 (Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne) w godzinach 8.00 – 13.00
  • przy ulicy Kisielewskiego (obok centrum handlowego M1) w godzinach 8.00 – 20.00.

Więcej o jesiennej akcji można przeczytać na stronie internetowej policja.pl, dlakierowcow.policja.pl, na stronach jednostek terenowych Policji oraz na stronie yanosik.pl/dobre-swiatla.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -