fbpx
Strona głównaDomCzęstochowa: Masz mieszkanie z TBS? Teraz możesz sprawdzić stan opłat za lokal...

Częstochowa: Masz mieszkanie z TBS? Teraz możesz sprawdzić stan opłat za lokal przez eBOK

Zakład Gospodarki mieszkaniowej TBS wprowadził Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta „eBOK”, które umożliwia mieszkańcom sprawdzić stan swoich opłat za lokal bez wychodzenia z domu.

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS – największy zarządca nieruchomości w mieście Częstochowa – wdrożył właśnie Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta dla mieszkańców wszystkich budynków pozostających w zarządzie ZGM TBS. To rodzaj tzw. „miękkiej windykacji”, którą spółka intensywnie prowadzi od kilku lat.

– Po programie „Praca za czynsz”, programie oddłużeniowym oraz abolicji odsetkowej pora na sprawdzony elektroniczny system eBOK, dzięki któremu lokatorzy zyskają wygodę, bezpieczeństwo i nowoczesność. Nie ulega wątpliwości, że ZGM TBS to zarządca, który dba o komfort mieszkańców – podkreśla Paweł Konieczny, dyrektor naczelny, prezes zarządu ZGM TBS w Częstochowie.

Aby dołączyć do systemu, mieszkaniec musi mieć profil zaufany, wówczas identyfikator oraz hasło do eBOK uzyska elektronicznie, składając wniosek o wydanie identyfikatora i hasła poprzez stronę internetową. Warto podkreślić, że pełna nazwa ZGM TBS w epuap to Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Częstochowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Natomiast jeśli mieszkaniec nie posiada profilu zaufanego, wniosek o wydanie identyfikatora i hasła wypełnia we właściwym oddziale eksploatacji ZGM TBS. Logowanie do systemu odbywa się przez podstronę. Można tu sprawdzić nie tylko stan swoich opłat za lokal, ale także je uregulować bez wychodzenia z domu.

– Tak naprawdę regulowanie czynszu jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeśli lokator wybierze tę formę dokonywania opłat, będzie mieć stały wgląd w saldo lokalu i tym samym mniejsze prawdopodobieństwo przeoczenia zapłaty za najem mieszkania – mówi Paweł Konieczny.

Dzięki usłudze eBOK powiadomienia dotyczące wysokości salda można również otrzymać na wskazany przez użytkownika adres e-mail oraz sms.

Na potrzeby akcji promocyjnej usługi eBOK powstały dwa spoty, w tym jeden instruktażowy z udziałem dzieci, który w przystępny sposób przeprowadzi potencjalnego użytkownika usługi przez proces rejestracji w systemie. Obydwa spoty są dostępne również na stronie ZGM TBS oraz na stronie UM Częstochowy.

LNŚ/UM Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -