fbpx

Częstochowa. Biblioteczne spotkanie z Anną Krystaszek, autorką cyklu „Siedem grzechów głównych”

Biblioteka Publiczna im. Biegańskiego zaprasza na spotkanie z Anną Krystaszek – autorką powieści kryminalnych.Niedawno swoją premierę miał czwarty tom jej cyklu „Siedem grzechów głównych” pt. „Zamknięty świat. Chciwość”. Wydarzenie odbędzie się w piątek 22 września o godz. 18.

Anna Krystaszek z wykształcenia jest pedagogiem, socjoterapeutką, a z zamiłowania pisarką. Doświadczenia zdobyte podczas pracy terapeutycznej stanowią inspirację w jej twórczości literackiej. W swoich książkach stara się koncentrować na motywacjach bohaterów, które wynikają z traum przeszłości.

W 2021 roku Krystaszek zadebiutowała thrillerem psychologicznym „W cieniu terapeutki. Zazdrość”, był to pierwszy tom z cyklu „Siedem grzechów głównych”. Książka spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem czytelników, nic więc dziwnego, że niebawem na rynku pojawiła się kolejna powieść „Wizje. Gniew”.

Częstochowa. Biblioteczne spotkanie z Anną Krystaszek, autorką cyklu "Siedem grzechów głównych" 2
mat. prasowe

Trzeci tom z serii pisarka zatytułowała „Pustelnia mordercy. Nieczystość”, a obecnie promuje wydane niedawno „Zamknięty świat. Chciwość”. I to właśnie o tej pozycji opowie podczas spotkania, które odbędzie się w Częstochowie.

W piątek, 22 września zaprosi na nie Biblioteka Publiczna im. Biegańskiego. Początek zaplanowano na godz. 18, a wstęp jest wolny. Spotkanie poprowadzi Tomasz Florczyk. Wydarzenie realizowane w ramach zadania BO nr 600 „Spotkajmy się w bibliotece”.

red.