fbpx

„Speed Business” – kolejna edycja spotkania dla przedsiębiorców już 21 czerwca. Zaprasza Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa

Speed Business” to szybka i skuteczna forma nawiązywania kontaktów biznesowych. Trwają przygotowania do kolejnej edycji wydarzenia organizowanego przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie.

Spotkanie w formule szybkich rozmów dla przedsiębiorców odbędzie się w środę, 21 czerwca 2023 r., tym razem w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpoczęcie zaplanowano na godz. 10.00. Jak zapewniają organizatorzy, „Speed Business” jest doskonałą platformą do promowania swojej firmy, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz realizowania działań wspierających rozwój gospodarczy. To także znakomity sposób na rozszerzenie sieci biznesowych relacji i idealna okazja do zdobycia cennych kontaktów do potencjalnych kontrahentów.

„Speed Business”
„Speed Business” – edycja marzec 2023

Spotkanie przedsiębiorców, zorganizowane w tak niekonwencjonalnej formule, pozwala na wzajemne prezentowanie swoich produktów i usług oraz potrzeb inwestycyjnych np. zakupowych czy kooperacyjnych, jest także szansą na znalezienie nowych partnerów biznesowych, rozszerzenie możliwości biznesowych, zdobycie wiedzy i pozyskanie nowych kontaktów.

Wśród uczestników wydarzenia znajdą się właściciele firm, przedstawiciele zarządów, dyrektorzy i menadżerowie oraz osoby decyzyjne w firmach.

Nietypowa formuła wydarzenia została zaczerpnięta z idei „speed dating” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy spotykają się przy stolikach, a każdy ma 2 minuty na prezentację swojej firmy. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów i przedstawiają ofertę kolejnym partnerom.

Aby wziąć udział w najbliższym spotkaniu Speed Business trzeba zarejestrować się na stronie: https://forms.gle/YEbkrbKJGERLyR6DA, zaś potwierdzenie obecności wraz z wypełnioną ankietą należy zgłaszać do 31 maja na adres e-mail: izba@riph.eu. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 150,00 zł netto + VAT.

„Speed Business”
„Speed Business” – edycja marzec 2023

red., mat. i foto RIPH

Czytaj także: Ponad 7 mln euro dla Częstochowy. Miasto otrzymało dofinansowanie z Komisji Europejskiej