fbpx
Strona głównaWiadomościSoward Smart Kids. Jedyna taka Akademia w Polsce!

Soward Smart Kids. Jedyna taka Akademia w Polsce!

W Soward Smart Kids rozwój dziecka stawiany jest na pierwszym miejscu. Akademia zapewnia mu nie tylko bezpieczny start w przyszłość, ale i gotowość na to, by w dorosłym życiu nie bało się wyzwań i czerpania z nowych możliwości.

Twoje Dziecko ma problemy z koncentracją? Z trudem przyswaja nowe treści albo brakuje mu do tego cierpliwości? A może ma problem z odnajdywaniem się w grupie i  relacjami z rówieśnikami? Z pomocą przychodzi tu Soward Smart Kids, czyli akademia kluczowych zajęć dodatkowych. Oferowane przez nią treningi kompetencji społecznych pomogą Twojemu Dziecku nie tylko poprawić wyniki szkolne, ale i zbudować wartościowe relacje.

Co stanowi siłę Soward Smart Kids? Połączenie dokonań Brain Child Learning, czyli światowego lidera w zakresie treningu mózgu i wzmocnienia zmysłów oraz Grupy Edukacyjnej Soward – niekwestionowanego lidera w zakresie edukacji dzieci w dziedzinie języków obcych i kompetencji społecznych. Dowodem tego, jak silna to marka jest Soward Academy – największa i niezwykle ceniona niepubliczna szkoła podstawowa w Częstochowie.

Soward Smart Kids. Jedyna taka Akademia w Polsce! 1
fot. Soward Smart Kids

Zajęcia w Soward Smart Kids dbają o supernowoczesne kompetencje

To właśnie doświadczenie i nowatorskie podejście do edukacji sprawia, że żadna inna szkoła na rynku nie może równać się z Soward Smart Kids Academy. Twórcą i założycielem Akademii jest dr Cezary Wosiński – specjalista z zakresu edukacji dzieci i ceniony nauczyciel akademicki.

– W obliczu cyfryzacji, automatyzacji, internetu i sztucznej inteligencji należy zmienić myślenie na temat przyszłości naszych dzieci. Nauka kompetencji kluczowych jest gwarancją, że Twoje Dziecko odnajdzie się w zmieniającej się rzeczywistości. Badacze twierdzą, że najważniejszą rzeczą, jaką powinni robić rodzice, jest wsparcie i rozwój kluczowych kompetencji swoich dzieci. Zajęcia w Soward Smart Kids dbają o supernowoczesne kompetencje, które sprawią, że przyszłość Twojego Dziecka będzie maksymalnie bezpieczna. Twoje Dziecko będzie gotowe na świat nowych możliwości – podkreśla dr Wosiński.

Soward Smart Kids. Jedyna taka Akademia w Polsce! 2
fot. Soward Smart Kids

Twoje Dziecko nosi w sobie mistrzowski potencjał

Twórcy Soward Smart Kids wierzą, że Twoje Dziecko nosi w sobie mistrzowski potencjał. W świecie pełnym niewiadomych, pewne jest zaś jedno, że od wiedzy z książek ważniejsze będą rozwinięty potencjał intelektualny, umiejętności społeczne oraz emocjonalne. To nacisk na nie położony (co zapewnia Akademia) sprawi, że Twoje dziecko zostanie przygotowane do twórczego i samodzielnego życia. To właśnie Soward Smart Kids dba o harmonijny, zdrowy i zrównoważony rozwój umysłu, a także osobowości Twojego Dziecka.

Co stoi za sukcesem Soward Smart Kids?

Soward Smart Kids. Jedyna taka Akademia w Polsce! 3
fot. Soward Smart Kids

W Soward Smart Kids wykorzystywane są najnowsze zdobycze wiedzy pedagogicznej  i psychologicznej. Służą one temu, by Twoje Dziecko czerpało jak najwięcej korzyści z oferowanych zajęć.

Skąd ta efektywność? Sprzyja jej wykorzystanie naturalnej, dziecięcej skłonności do nauki przez eksperymentowanie. Co jeszcze? Za sukcesem stoją także wykorzystanie opatentowanej muzyki aktywującej mózg do pracy, trening uważności oparty o praktykę mindfulness, zestaw innowacyjnych ćwiczeń i zabaw sensorycznych wzmacniających zmysły, ćwiczenia w komunikacji kwantowej, grywalizacja czy metoda Dizyphyzi (będąca połączeniem skuteczności sztucznej inteligencji i metod tradycyjnych).

Wszystkie te założenia z zaangażowaniem realizuje zespół Soward Smart Kids. Tworzą go doświadczeni nauczyciele szkoły podstawowej, trenerzy, instruktorzy i twórcy. Ich wspólną misją jest pomaganie Twojemu Dziecku w osiągnięciu życiowego sukcesu.

Więcej o Soward Smart Kids Academy można przeczytać na smartkids.soward.eu.

Zuzanna Suliga

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here