fbpx
Strona głównaSportSorella Częstochowianka ugości Karpaty Krosno

Sorella Częstochowianka ugości Karpaty Krosno

O czwarte ligowe zwycięstwo zagrają w sobotę siatkarki Sorella Częstochowianki. Zawodniczki trenera Andrzeja Stelmacha w hali HSC podejmować będą Karpaty Krosno Glass – KPU w Krośnie.

Drużyny w 1 lidze kobiet rozegrają w weekend 7 kolejkę spotkań. Siatkarki Sorella Częstochowianki po raz trzeci zaprezentują się w swojej hali. A to powinien być atut częstochowianek, w bo tym sezonie w HSC jeszcze nie przegrały. Sorella Częstochowianka rozegrała u siebie 2 mecze i 2 wygrała. Trzecie zwycięstwo częstochowianki odniosły w miniony weekend na wyjeździe, gdzie wygrały w Stężycy z Wieżycą.

W sobotę siatkarki trenera Andrzeja Stelmacha też będą mieć szansę na wygraną, bo zmierzą się z drużyną z Krosna, która w tabeli jest za częstochowiankami. Zawodniczki z Krosna w 5 meczach wywalczyły 5 punktów i zajmują 12. miejsce. Sorella Częstochowianka z 7 punktami (w 6 meczach) jest na 8. pozycji.

Kibice w sobotę mogą spodziewać się jednak zaciętego spotkania. Sorella Częstochowianka walczy o miejsce w czołowej ósemce i grę w play-off. Drużyna z Krosna znajduje się natomiast w strefie spadkowej i przyjedzie walczyć, aby z tej strefy się wydostać…

Sobotni mecz w HSC zaplanowano na godz. 16.

AK,

Foto: AK i materiały prasowe klubu

Sorella Częstochowianka ugości Karpaty Krosno 1
Sorella Częstochowianka ugości Karpaty Krosno 2
Sorella Częstochowianka ugości Karpaty Krosno 3
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -