fbpx

Częstochowa. Kolejne „Śniadanie z przedsiębiorcami” już 4 kwietnia. Tematem będą dotacje unijne

Kwietniowe spotkanie cyklu organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego będzie poświęcone dotacjom unijnym dla firm na inwestycje, cyfryzację, OZE, eksport, B+R. „Śniadanie z przedsiębiorcami” zaplanowano na najbliższy czwartek.

„Śniadanie z przedsiębiorcami” zaplanowane na czwartek, 4 kwietnia, poświęcone będzie kwestiom związanym z przygotowaniem przedsiębiorców do najbliższych naborów na dotacje unijne. Prezentacja przybliży uczestniczkom i uczestnikom działania dotacyjne związane z konkretnymi programami: działanie 1.8 innowacje cyfrowe w MŚP – Program Regionalny dla firm z województwa śląskiego; ścieżka SMART – działanie modułowe na inwestycje, badania, cyfryzację; promocja Marki Innowacyjnych MŚP – rozwój eksportu; kredyt ekologiczny BGK – dotacja w formie dofinansowania inwestycji w zwiększaniu efektywności energetycznej firmy – termomodernizacja, wymiana urządzeń, linii technologicznych oraz instalacja OZE (Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021 – 2027).

Częstochowa. Kolejne "Śniadanie z przedsiębiorcami" już 4 kwietnia. Tematem będą dotacje unijne 2
mat. organizatorów

Prelegentem będzie Paweł Koćwin – założyciel firmy consultingowej Argo Navi, specjalizującej się w doradztwie biznesowym dla firm MŚP, pozyskiwaniu dotacji, wprowadzaniu firm do Polskiej Strefy Inwestycji. To specjalista w obszarze analizy oraz doradztwa w opracowaniu strategii wejścia na rynki zagraniczne w podmiotach gospodarczych i ich realizacji, szkoleń z zakresu rozwoju startupów.

Gościem specjalnym ,,Śniadania’’ ma być prezydent Krzysztof Matyjaszczyk. 

Spotkanie odbędzie się o godz. 9 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym (przy ul. Wały Dwernickiego 117/121). Ma potrwać ok. 2 godzin. Udział jest bezpłatny, ale by wziąć udział należy się zarejestrować do 2 kwietnia za pomocą formularza na stronie internetowej www.arr.czestochowa.pl, w zakładce ,,Śniadania z przedsiębiorcami’’. 

Pytania do organizatora – Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. – można kierować mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod nr 34 360 56 88.

mat. UM Częstochowy