fbpx
Strona głównaPolecaneLO im. Wisławy Szymborskiej zaprasza na ślubowanie klas wojskowych! Odbędzie się już...

LO im. Wisławy Szymborskiej zaprasza na ślubowanie klas wojskowych! Odbędzie się już w najbliższy poniedziałek!

30 maja w poniedziałek o 12.30 uczniowie dwóch klas pierwszych z LO im. Wisławy Szymborskiej oraz z LO w Olkuszu będą składać przysięgę na placu Biegańskiego w Częstochowie.

Wśród zaproszonych na ślubowanie gości będą: Ryszard Stefaniak – Wiceprezydent Miasta Częstochowy, Dariusz Ciuk – Wizytator Szkół Ponadpodstawowych Kuratorium Oświaty w Katowicach, mjr Jacek Michałowski – Szef Wydziału, Zastępca Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Częstochowie, Prezes Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Częstochowie – Adam Kiwacki, Prezes Zarządu Rejonowego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Częstochowie – ppłk Marian Biecek.

Zjawią się również przedstawiciele Politechniki Częstochowskiej, w tym Dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów dr hab. inż. Agata Dudek, prof. Pcz oraz dyrekcja współpracujących z LO im. Szymborskiej Szkół Podstawowych w Częstochowie oraz firm.

Po ślubowaniu odbędzie się część artystyczna, mianowicie recytacja poezji oraz pieśni okolicznościowe w wykonaniu uczniów ślubowania. Uroczystość zakończy się ok. 13.30.

LN

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -