fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneŚląski Urząd Wojewódzki wydłużył godziny pracy wydziałów paszportowych, także w Częstochowie

Śląski Urząd Wojewódzki wydłużył godziny pracy wydziałów paszportowych, także w Częstochowie

W związku ze zbliżającym się okresem urlopowym i dużym zainteresowaniem zagranicznymi wyjazdami w wakacje mieszkańców województwa śląskiego, obsługa paszportowa w Oddziale Paszportowym w Katowicach oraz Terenowych Delegaturach Paszportowych w Bielsku–Białej i Częstochowie w czwartki odbywać się będzie w wydłużonych godzinach.

Złożenie wniosku lub odebranie gotowych dokumentów paszportowych będzie w tym dniu możliwe  od 7.30 do 18.00. Nie zmienią się, jak na razie, zasady dotyczące wizyty w urzędzie. Śląski Urząd Wojewódzki przypomina, że złożenie wniosku lub odbiór paszportu możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu wizyty poprzez internetowy system rezerwacji, który dostępny jest pod adresem http://rezerwacja.slask.eu.

UWAGA: odbiór paszportu będzie także możliwy – w miarę wolnych miejsc – bez wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty, jednak lepiej także na tę wizytę umówić się wcześnie. Urząd zastrzega bowiem, że jedynie rezerwacja internetowa daje gwarancję przyjęcia w ustalonym podczas rezerwacji dniu.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -