fbpx

Skuteczne narzędzia rozwoju dla firm. Pierwsza konferencja Booster MŚP już 19 maja

19 maja, w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym odbędzie się konferencja dedykowana małym i średnim przedsiębiorcom. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak wyposażyć firmy w skuteczne narzędzia rozwoju.

Booster MŚP, pod taką nazwą odbędzie się pierwsze spotkanie ekspertów z przedsiębiorcami. Konferencja organizowana przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną zaplanowana jest na 19 maja w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Nie zabraknie informacji o nowych przepisach i możliwościach dla małych i średnich przedsiębiorców. Właściciele firm będą mogli bezpośrednio spotkać się z doradcami, dowiedzieć się jakie wymagania należy spełnić, aby uzyskać zwolnienia podatkowe i funkcjonować w Polskiej Strefie Inwestycji.

Partnerami wydarzenia są: marka Invest In Częstochowa (Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta), Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, Bank Gospodarstwa Krajowego, Agencja Rozwoju Przemysłu, Fundusz Górnośląski oraz Śląskie Centrum Przedsiębiorczości.
Być może dzięki temu spotkaniu wiele osób prowadzących firmy na lokalnym rynku, rozwinie swoje biznesowe skrzydła. Seminarium Booster MŚP, to również przestrzeń do dyskusji i zadawania pytań na temat niełatwego poruszania się w świecie przepisów i podatków.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji powinny wypełnić formularz bezpośrednio na stronie KSSE:
https://www.ksse.com.pl/rejestracja/?lang_id=1&id_event=74&f_rodzaj=7

Pierwszy Booster MŚP odbędzie się 19 maja w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Wały Generała Józefa Dwernickiego 117/121, w godz. 9.30-12.30.