Kamil Wojtyra znowu trafił, ale drużyna Skry przegrała w Suwałkach

Piłkarze Skry Częstochowa po dwóch wygranych zaznali smaku pierwszej porażki w sezonie. W piątek w trzeciej kolejce 2 ligi przegrali w Suwałkach z Wigrami 1:2.

Piłkarze Skry do Suwałk jechali z wiarą w trzecie zwycięstwo z rzędu. Podopieczni trenera Marka Gołębiewskiego byli bliscy celu. Po golu Kamila Wojtyry, który był trzecim celnym trafieniem tego piłkarza w trzecim meczu, Skra prowadziła od 49. minuty 1:0. Niestety, ale gospodarze zdołali wyrównać i natychmiast wyjść na prowadzenie. Bramkę na 1:1 dla gospodarzy zdobył w 76. minucie Kamil Adamek. Ten sam piłkarz chwilę później wyprowadził Wigry na prowadzenie 2:1. Jak się później okazało było to celne trafienie na wagę trzech punktów.

Po trzech kolejkach w 2 lidze Skra ma na koncie 6 punktów.

Wigry Suwałki – Skra Częstochowa 2:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Wojtyra (49.), 1:1 Adamek (76.), 2:1 Adamek (78.).

Skra: Biegański – Mesjasz, Brusiło, Zieliński, Gołębiowski, Noiszewski, Niedbała, Nocoń, Holik, Olejnik, Wojtyra. – Sinior, Słomka, Muniak.