Skra wygrała w Głogowie z Chrobrym!

Piłkarze Skry po golu Piotra Noconia wygrali w sobotę w Głogowie z Chrobrym 1:0.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w sobotę piłkarze Skry Częstochowa. Podopieczni trenera Jakuba Dziółki wygrali w Głowgowie z Chrobrym i tym samym odnieśli 2 zwycięstwo w Fortuna 1 Ligi.

W sobotnim pojedynku przez 79. minut utrzymywał się bezbramkowy remis. Skuteczną akcję goście przeprowadzili w 80. minucie spotkania, a gola na wagę zwycięstwa i trzech punktów zdobył Piotr Nocoń.

Skra po 7 rozegranych meczach ma na koncie 8 punktów i zajmuje 10. miejsce. Chrobry z 10 punktami plasuje się na 7. pozycji.

Chrobry Głogów – Skra Częstochowa 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Nocoń (80.)

Skra: Kos – Mesjasz, Brusiło, Winiarczyk, Holik, Stromecki, Nocoń (Baranowicz), Kwietniewski (Lukoszek), Szymański, Napora (Niedbała), Mas (K. Wojtyra).