Spotkanie otwarte Loży Biznesowej klubu Skra Częstochowa

0
263

Skra Częstochowa po raz kolejny zaprosiła miłośników Klubu na spotkanie otwarte.

Ristorante Club Allegro przy ulicy Czartoryskiego w Częstochowie był miejscem VI Otwartego Spotkania Loży Biznesowej Skra Business Lounge. Uczestniczyło w nim blisko stu przedsiębiorców, zarówno tych już zrzeszonych wokół projektu, jak i tych, którzy byli tu pierwszy raz. Była to kolejna okazja nie tylko do nawiązania nowych relacji biznesowych, ale również do zjedzenia wspólnego, pysznego lunchu.

To właśnie możliwość rozwoju własnego biznesu jest główną wartością dodaną funkcjonowania w projekcie. Loża Skry, w odróżnieniu od innych tego typu inicjatyw, skupia się na jakości indywidualnej relacji. W szczególności klub dba o to, by wśród członków nie tworzyć wewnętrznej konkurencji.

Podstawowym ogniwem, łączącym firmy skupione w projekcie jest naturalnie pasja do piłki nożnej. Klub KS Skra Częstochowa, daje swoim partnerom wiele możliwości współuczestniczenia w życiu klubu. Jedną z najatrakcyjniejszych aktywności, będzie z pewnością w najbliższej przyszłości, wspólny wyjazd na mecz z Widzewem Łódź, który zostanie rozegrany 14 marca. Wyjazd na to spotkanie wzbudza ogromne zainteresowanie, a dla członków Loży przygotowano wiele atrakcji, przede wszystkim możliwość obejrzenia ligowego meczu Skry w komfortowym skyboksie, na jednym z najnowocześniejszych polskich stadionów, w obecności kilkunastu tysięcy kibiców. Oprócz wspólnych wyjazdów i tradycyjnych spotkań członków Loży podczas meczów domowych, klub będzie kontynuował wspólne oglądanie meczów reprezentacji Polski na stadionie przy ul. Loretańskiej.

W najbliższym czasie członkowie inicjatywy mogą spodziewać się kolejnych nowych pomysłów i niespodzianek ze strony klubu Skra Częstochowa
Spotkanie otwarte Loży Biznesowej klubu Skra Częstochowa 1 Spotkanie otwarte Loży Biznesowej klubu Skra Częstochowa 2 Spotkanie otwarte Loży Biznesowej klubu Skra Częstochowa 3 Spotkanie otwarte Loży Biznesowej klubu Skra Częstochowa 4 Spotkanie otwarte Loży Biznesowej klubu Skra Częstochowa 5 Spotkanie otwarte Loży Biznesowej klubu Skra Częstochowa 6 Spotkanie otwarte Loży Biznesowej klubu Skra Częstochowa 7 Spotkanie otwarte Loży Biznesowej klubu Skra Częstochowa 8 Spotkanie otwarte Loży Biznesowej klubu Skra Częstochowa 9
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here