fbpx

Skra Częstochowa podejmuje groźną Wisłą Kraków

O trzecie zwycięstwo z rzędu w Fortuna 1 Lidze zagrają w piątek piłkarze Skry Częstochowa. O godz. 20:30 w Bełchatowie Skra zmierzy się z Wisłą Kraków.

Piłkarze Skry ostatni mecz wygrali w minioną niedzielę w Sosnowcu i było to ich drugie zwycięstwo z rzędu. Jak widać częstochowianie złapali wiatr w żagle i opuścili ostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Skra po 23 kolejkach ma 21 punktów i awansowała z 18. na 16. miejsce w tabeli. Wciąż znajduje się w strefie spadkowej, ale ma tyle samo punktów co będąca na bezpiecznym 15. miejscu Resovia Rzeszów.

Już w piątek o godz. 20:30 Skra zmierzy się w Bełchatowie z Wisłą Kraków. Częstochowian czeka trudny pojedynek, bo Wisła też jest w formie i walczy o powrót do PKO BP Ekstraklasy. Krakowianie w ostatniej kolejce pokonali GKS Tychy i są na wysokim 4. miejscu w tabeli.

Patrząc jednak na ostatnie dwa zwycięstwa Skry z rzędu, nie należy skreślać częstochowian. Podopieczni trenera Jakuba Dziółki posmakowali zwycięstw i w meczu z „Białą Gwiazdą” na pewno zrobią wszystko co w ich mocy, aby pokusić się o kolejny dorobek punktowy.

Mecz Skry z Wisłą zaplanowano w piątek o godz. 20:30 w Bełchatowie.

AK, fot: AK

Skra Częstochowa podejmuje groźną Wisłą Kraków 2
Skra Częstochowa podejmuje groźną Wisłą Kraków 3
Skra Częstochowa podejmuje groźną Wisłą Kraków 4
Skra Częstochowa podejmuje groźną Wisłą Kraków 5
Skra Częstochowa podejmuje groźną Wisłą Kraków 6