fbpx

Skra Częstochowa otrzymała licencję na grę w Fortuna 1 Lidze. Ma też plan sparingów

Piłkarze Skry Częstochowa otrzymali licencję na grę w Fortuna 1 Lidze w sezonie 2022/23. Sztab szkoleniowy ustalił już plan przygotowań i sparingów.

Piłkarze Skry Częstochowa 22 maja zakończyli sezon w Fortuna 1 Lidze. Częstochowska drużyna jako beniaminek uplasowała się na 13. miejscu. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie mecze Skra rozegrała poza Częstochową. Ostatnio do klubu dotarła dobra wiadomość. Skra otrzymała licencję na grę w Fortuna 1 Lidze w sezonie 2022/23. Częstochowscy piłkarze swoje mecze jako gospodarz mają rozgrywać w Bełchatowie.

Piłkarze Skry mają też już ustalony plan przygotowań. Drużyna na pierwszym treningu spotka się 13 czerwca, a pierwszy sparing z GKS-em Katowice rozegra już 5 dni później. Drużyna Skry wyjedzie też na 6-dniowe zgrupowanie do Buska-Zdroju. Na koniec zgrupowania rozegra 25 czerwca sparing z Koroną Kielce. W kolejnych meczach kontrolnych częstochowianie zagrają ze Zniczem Pruszków (29.06), GKS-em Tychy (02.07) i na koniec przygotować z GKS-em Jastrzębie.

AK, foto: Natanel Brewczyński

Skra Częstochowa otrzymała licencję na grę w Fortuna 1 Lidze. Ma też plan sparingów 2
Skra Częstochowa otrzymała licencję na grę w Fortuna 1 Lidze. Ma też plan sparingów 3
Skra Częstochowa otrzymała licencję na grę w Fortuna 1 Lidze. Ma też plan sparingów 4