Skra Częstochowa odebrała punkty liderowi

Piłkarze Skry Częstochowa zremisowali z liderem 2 ligi Radunią Stężyca 1:1. Goście nadal są niepokonaną drużyną w 2. lidze…

W piątek piłkarze Skry Częstochowa podejmowali lidera 2. ligi Radunię Stężyca. Kibice Skry liczyli na zwycięstwo częstochowian i pierwszą porażkę w sezonie gości. Tak się jednak nie stało.

Pierwsi na prowadzenie wyszli rywale Skry, którzy w 15. minucie wykorzystali zamieszanie w polu karnym i zdobyli bramkę na 1:0. Skra szybko próbowała odrobić straty. Udało się dopiero w doliczonym czasie gry. Przed przerwą wyrównał Przemysław Sajdak.

Po zmianie stron gole już nie padły i piłkarze podzielili się punktami…