Skra Częstochowa zremisowała w Bytowie z Bytovią 1:1

Występująca w II lidze Skra Częstochowa w środę walczyła w dalekim Bytowie z Bytovią. Mecz zakończył się remisem i podziałem punktów.

Po udanym czerwcu, w którym Skra Częstochowa rozegrała aż 6 spotkań i zdobyła 13 punktów (4 wygrane, remis , porażka) częstochowianie jechali do Bytowa powalczyć o kolejne punkty. Faworytem byli jednak gospodarze, którzy w tabeli przed meczem byli wyżej niż Skra.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy. Bytovia w 16. minucie objęła prowadzenie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Częstochowianie długo walczyli o wyrównanie. Udało się w 82. minucie. Gola na wagę remisu i punktu strzelił Daniel Rumin. Chwilę wcześniej Bytovia miała szansę na 2:0, ale rzut karny obronił bramkarz Skry Częstochowa Mikołaj Biegański.

Skra Częstochowa po 29 kolejkach ma na koncie 39 punktów. Już w sobotę o godz. 17:30 częstochowianie na stadionie przy ul. Loretańskiej podejmować będą Błękitnych Stargard