Skra tym razem zremisowała na „Lorecie” swój mecz

Skra Częstochowa w 4. kolejce 2. ligi zremisowała na stadionie przy ul. Loretańskiej z Motorem Lublin 1:1.

Skra Częstochowa wyśmienicie rozpoczęła sezon i wygrała dwa mecze w dwóch pierwszych kolejkach. W trzecim swoim występie przegrała w Suwałkach z Wigrami, a dziś podzieliła się punktami z beniaminkiem 2. ligi Motorem Lublin.

Piłkarze częstochowskiej Skry na pewno mogą po meczu czuć niedosyt. To częstochowianie po golu Adama Olejnika (asystował Kamil Wojtyra) objęli prowadzenie 1:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron do głosu doszli goście, którzy wyrównali w 50. minucie spotkania. Mimo kilku okazji z obu stron i to dość dobrych, więcej bramek już nie padło i piłkarze podzielili się punktami.

Skra po 4 kolejkach ma na koncie 7 punktów.

Skra Częstochowa – Motor Lublin 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Olejnik (34.), 1:1 Król (50.)

Skra: Biegański, Mesjasz, Nocoń, Brusiło, Niedbała, Napora, Noiszewski, Sinior, Olejnik, Holik, Wojtyra – Słomka, Rogala.