fbpx

„Sinatra 100+” w Częstochowie. To wspaniała propozycja na walentynkowy i karnawałowy wieczór

Tak jak już zapowiadaliśmy, w sobotę, 11 lutego na scenie Filharmonii Częstochowskiej królować będzie widowiskowy spektakl „Sinatra 100+”. Na wydarzenie zaprasza Agencja Artystyczna Certus.

„Sinatra 100+” to wspaniała propozycja Teatru 6. piętro na karnawałowy wieczór dla wielopokoleniowej widowni, pragnącej wspólnie przeżyć radość obcowania z twórczością genialnego artysty. Ponieważ ten spektakl Agencja Artystyczna Certus zaprosiła do Częstochowy na sobotę, 11 lutego, udział w nim może stanowić doskonały pretekst do uczczenia zbliżających się walentynek.

Widzów Filharmonii Częstochowskiej czeka muzyczna podróż śladami legendarnego Franka Sinatry, zdobywcy Oskarów, Złotych Globów i Grammys. To zaproszenie do podróży przez Amerykę złotej ery Hollywoodu. „Sinatra 100+” to wieczór pełen tańca, muzyki i niewiarygodnych historii damsko – męskich, barowych, a nawet mafijnych.

W podróż przez życie i twórczość największej ikony muzyki popularnej XX wieku zabierze częstochowian siedmioro wybitnych młodych aktorów w towarzystwie porywającego Chopin University Big Band pod batutą Piotra Kostrzewy.

"Sinatra 100+" w Częstochowie. To wspaniała propozycja na walentynkowy i karnawałowy wieczór 2
„Sinatra 100+”

Reżyserami widowiska są Jakub Gąsowski (który również występuje na scenie) i Grzegorz Kwiecień. Obsadę tworzą: Anna Grochowska, Kamila Najduk, Paulina Pytlak, Krzysztof Godlewski, Juliusz Godzina, Dawid Suliba oraz Maciej Marcin Tomaszewski.

Bilety kosztują od 70 do 130 zł. Można je nabyć w siedzibie Agencji przy ul. Dąbrowskiego 36/4 (tel. 732 932 729, 34 360 60 67) oraz kasie Filharmonii przy ul. Wilsona 16 (tel. 795 451 438). Sprzedaż prowadzona jest również za pośrednictwem portali kupbilecik.pl i biletyna.pl.

Szczegóły: www.agencjaartystycznacertus.pl.

red.