fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportSiatkarze Exact Systems Norwida zaczynają w czwartek w play-off bój z Gwardią...

Siatkarze Exact Systems Norwida zaczynają w czwartek w play-off bój z Gwardią Wrocław

Po udanych świętach siatkarze Exact Systems Norwida wracają do rozgrywek w Tauron 1 Lidze i rozpoczynają walkę w play-off. Pierwzym rywalem będzie KFC Gwardia Wrocław.

Tuż przed Wielkanocą siatkarze Exact Systems Norwida zakończyli rundę zasadniczą. W ostatnim meczu pokonali wyżej notowany BBTS Bielsko-Biała (3. miejsce) i zapewnili sobie spokojne i radosne święta. Podczas okresu świątecznego nie mieli jednak za dużo wolnego tylko przygotowywali się do spotkań play-off z Gwardią Wrocław, które zajęła 5. miejsce i została sklasyfikowana w tabeli Tauron 1 Ligi tuż za częstochowską drużyną.

Pierwszy mecz Exact Systems Norwid z Gwardią odbędzie się w najbliższy czwartek w Częstochowie. Rewanż zaplanowano w niedzielę, 11 kwietnia we Wrocławiu. Jeśli potrzebny będzie trzeci mecz to odbędzie się 15 kwietnia ponownie w Częstochowie. Drużyny grają do dwóch wygranych spotkań.

Podopieczni trenera Piotra Lebiody ostatnio znajdują się w dobrej formie, ale z Gwardią w tym sezonie nie mieli szczęścia. Częstochowianie przegrali w rundzie zasadniczej dwa razy: u siebie 1:3 i we Wrocławiu 0:3. Czas najwyższy, aby się przełamać i zacząć wygrywać z wrocławianami.

Rywalizacja Exact Systems Norwida toczyć się będzie o awans do półfinału play-off i czołowej czwórki.

Czwartkowy mecz w Częstochowie zaplanowano na godz. 18. Odbędzie się bez udziału publiczności. Klub z meczu zapewnia transmisję w internecie.

Siatkarze Exact Systems Norwida zaczynają w czwartek w play-off bój z Gwardią Wrocław 1

Foto: Gazeta Regionalna/AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -