fbpx
Strona głównaSportSiatkarze Exact Systems Norwida jadą do Strzelec Opolskich po 13 wygraną w...

Siatkarze Exact Systems Norwida jadą do Strzelec Opolskich po 13 wygraną w sezonie

Siatkarze Exact Systems Norwida mają w sobotę dużą szansę na 13 zwycięstwo w Tauron 1 Lidze. Częstochowianie zagrają w Strzelcach Opolskich z ZAKSĄ.

Exact Systems Norwid w najbliższą sobotę rozegra ligowy mecz w Strzelcach Opolskich z Zaksą. Kibice Norwida zastanawiają się, czy drużyna trenowana przez Piotra Lebiodę odniesie w sobotę 13 wygraną w sezonie? Szansa na to jest duża. Częstochowscy siatkarze w obecnym sezonie prezentują się lepiej niż zakładano to przed startem rozgrywek. ESN jest na wysokim 5. miejscu. Celem drużyny przed sezonem była walka o miejsce w czołowej ósemce i w play-off. Teraz apetyty rosną w miarę jedzenia. Zespół z Częstochowy ma na koncie 12 wygranych i w sobotę powalczy o 13 zwycięstwo. Częstochowianie cały czas walczą o czołową czwórkę. Wówczas mecze play-off graliby z uprzywilejowanej pozycji.

ZAKSA Strzelce Opolskie zajmuje 10. miejsce. W 17 spotkaniach wywalczyła 20 punktów. Do 5. Exact Systems Norwida traci aż 12 punktów.

W drużynie Zaksy gra m.in. dobrze znany w częstochowskim Norwidzie Mateusz Zawalski.

Libero Exact Systems Norwida Kacper Wasilewski w mediach społecznościowych ESN stawia na zwycięstwo częstochowian 3:1 i 3 punkty. A jak będzie, okaże się w się w sobotę.

Foto: Gazeta Regionalna

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska