fbpx
Strona głównaSportSiatkarze Exact Systems Norwida chcą na 5. miejscu zakończyć sezon w Tauron...

Siatkarze Exact Systems Norwida chcą na 5. miejscu zakończyć sezon w Tauron 1 Lidze!

Siatkarze Exact Systems Norwida chcą zwycięstwami i w dobrym humorze zakończyć obecny sezon w Tauron 1 Lidze. W niedzielę w Świdniku rozpoczynają walkę o 5. miejsce.

Rozgrywki w siatkarskiej Tauron 1 Lidze dobiegają końca. Czołowa czwórka rozpocznie grę w półfinałach i o awans do Plus Ligi, a pozostałe zespoły walczą o miejsca. Exact Systems Norwid na koniec sezonu zagra o 5. pozycję. Rywalem będzie Polski Cukier Avia Świdnik.

Pierwszy mecz odbędzie się w hali zespołu niżej sklasyfikowanego po rundzie zasadniczej czyli w Świdniku. Polski Cukier Avia zakończyła sezon zasadniczy na 6. miejscu, a Exact Systems Norwid na 4. Rewanż odbędzie się 22 kwietnia w Częstochowie. Jeśli po dwóch meczach będzie remis to zespoły rozegrają „złoty set”.

Siatkarze Exact Systems Norwida mają za sobą bardzo dobry sezon, najlepszy w historii klubu. Podopiecznym trenera Piotra Lebiody nie udało się awansować do strefy medalowej, ale 5. miejsce i tak będzie bardzo dobrym wynikiem. Dlatego częstochowianie chcą wygrać rywalizację z Polski Cukier Avią Świdnik i zwycięstwem zakończyć bardzo udany dla nich sezon.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV