fbpx
Strona głównaSportSiatkarze Exact Systems Norwid pokonali Zaksę i zakończyli sezon w Tauron...

Siatkarze Exact Systems Norwid pokonali Zaksę i zakończyli sezon w Tauron 1 Lidze

Siatkarze Exact Systems Norwid pokonali w środę w ostatnim meczu Tauron 1 Ligi Zaksę Strzelce Opolskie 3:0 i zwycięstwem zakończyli sezon.

Siatkarze Exact Systems Norwid w środę meczem z Zaksą Strzelce Opolskie zakończyli rozgrywki w Tauron 1 Lidze. Sezon dla częstochowskich siatkarzy skończył się przedwcześnie, bo drużyna trenera Piotra Gruszki nie awansowała do play-off i została sklasyfikowana na 11. miejscu…

Poprzedni sezon 2020/21 był historyczny i najlepszy w wykonaniu siatkarzy Exact Systems Norwid. Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Lebiodę zajęła po rundzie zasadniczej wysokie 4. miejsce. W play-off częstochowianie przegrali z Gwardia Wrocław i ostatecznie zostali sklasyfikowani na 5. pozycji, najwyższej w historii klubu. Przed sezonem 2021/22 z drużyną wiązano duże nadzieje. Przyszedł trener Piotr Gruszka, przyszło też kilku doświadczonych zawodników.

Spodziewanych wyników jednak nie było. Częstochowscy siatkarze w 30 meczach rundy zasadniczej odnieśli 13 zwycięstwo i doznali 17 porażek. Bilans ten przełożył się dopiero na 11. miejsce w tabeli Tauron 1 Ligi.

Siatkarze Exact Systems Norwid sezon zakończyli w środę w meczu z Zaksą Strzelce Opolskie. Częstochowianie wygrali 3:0 odnosząc pewne zwycięstwa w każdej z 3 partii.

Exact Systems Norwid – Zaksa Strzelce Opolskie 3:0 (26:16, 25:18, 25:17)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Gibek, Popiela, Kryński, Sługocki, Szewiński, Łapszyński (libero).

AK, foto: Exact Systems Norwid

Siatkarze Exact Systems Norwid pokonali Zaksę i zakończyli sezon w Tauron 1 Lidze 1
Siatkarze Exact Systems Norwid pokonali Zaksę i zakończyli sezon w Tauron 1 Lidze 2
Siatkarze Exact Systems Norwid pokonali Zaksę i zakończyli sezon w Tauron 1 Lidze 3
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -