fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportSiatkarze Exact Systems Norwid podejmują BBTS Bielsko Biała

Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują BBTS Bielsko Biała

Siatkarze Exact Systems Norwid w sobotę o godz. 17 zmierzą się w hali przy ul. Jasnogórskiej z BBTS-em Bielsko-Biała. To jeden z kandydatów do awansu do Plus Ligi.

Podopieczni trenera Piotra Gruszki mają za sobą 4 rozegrane spotkania. Częstochowianie 2 razy wygrali (z Krispolem Września i Legią Warszawa) oraz 2 razy przegrywali (z Olimpią Sulęcin i MKS-em Będzin). Nadzieje i oczekiwania na pewno były większe. Szkoda przegranego meczu u siebie z Olimpią i straty 1 punktu z Legią. Te mecze to już jednak historia i trzeba koncentrować się na najbliższych spotkaniach.

W sobotę o godz. 17 Exact Systems Norwid podejmuje BBTS Bielsko-Biała. BBTS to jeden z kandydatów do walki o awans do Plus Ligi. Drużyna z Bielska-Białej ma za sobą 3 mecze. Dwa wygrała (z Gwardią Wrocław i SMS PZPS Spała) i jeden przegrała (w Bydgoszczy z Visłą).

Siatkarze Exact Systems Norwid w poprzednim sezonie po rundzie zasadniczej zajęli 4. miejsce, a sezon zakończyli na 5. pozycji. Częstochowianie w poprzednim sezonie mieli problem ze zwycięstwami z zespołami ze ścisłej czołówki. Jeśli w tym sezonie chcą zająć wysokie miejsce w tabeli to muszą ogrywać takie drużyny jak: BBTS Bielsko-Biała, Gwardia Wrocław, Visła Bydgoszcz czy MKS Będzin.

W ostatnim swoim spotkaniu częstochowscy siatkarze nawiązali wyrównaną walkę w Będzinie z MKS-em. Co prawda ulegli 2:3, ale z hali lidera i spadkowicza z Plus Ligi wyjechali z cennym punktem. A to powinno być motorem napędowym przed spotkaniem z BBTS-em…

Mecz Exact Systems Norwid z BBTS Bielsko Biała odbędzie się w sobotę w hali Norwida przy ul. Jasnogórskiej. Początek o godz. 17.

AK

Foto: AK

Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują BBTS Bielsko Biała 1
Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują BBTS Bielsko Biała 2
Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują BBTS Bielsko Biała 3
Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują BBTS Bielsko Biała 4
Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują BBTS Bielsko Biała 5
Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują BBTS Bielsko Biała 6
Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują BBTS Bielsko Biała 7
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -