fbpx
Strona głównaSportSiatkarze Exact Systems Norwid jadą do ostatniej Zaksy Strzelce Opolskie

Siatkarze Exact Systems Norwid jadą do ostatniej Zaksy Strzelce Opolskie

Siatkarze Exact Systems Norwid będą mieć szybką okazję do przełamania po sobotniej porażce z Mickiewiczem Kluczbork. Już w środę zagrają w Strzelcach Opolskich z Zaksą,, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Tauron 1 Ligi.

Siatkarze Exact Systems Norwid po 9 rozegranych spotkaniach zajmują 11. miejsce i muszą zacząć wygrywać, aby znaleźć się w czołowej ósemce i walczyć w play-off. Ostatnie dwa mecze nie były najlepsze w wykonaniu częstochowskich siatkarzy, ale trzeba pamiętać, że trener Piotr Gruszka nie mógł skorzystać ze wszystkich podstawowych zawodników. Nie zagrał Tomasz Kryński oraz Jarosław Mucha. O ile jednak porażka z niewygodną Gwardią Wrocław była planowa, to „wpadka” z Mickiewiczem Kluczbork jest już niespodzianką…

O tych niepowodzeniach siatkarze muszą jak najszybciej zapomnieć, bo już w środę rozegrają 10. mecz w Tauron 1 Lidze. Exact Systems Norwid zagra w Strzelcach Opolskich z Zaksą, która zajmuje ostatnie, 16. miejsce w lidze. Rywale z 9 rozegranych spotkań wygrali tylko raz i aż 8 raz schodzili z boiska pokonani. Zaksa ma na koncie 4 punkty i traci do 11. Exact Systems Norwid 6 „oczek”.

AK,

foto: Exact Systems Norwid

Siatkarze Exact Systems Norwid jadą do ostatniej Zaksy Strzelce Opolskie 1
Siatkarze Exact Systems Norwid jadą do ostatniej Zaksy Strzelce Opolskie 2
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -