fbpx

Siatkarze Exact Systems Norwid jadą do Będzina na hit kolejki

Siatkarze Exact Systems Norwida zagrają w sobotę w Będzinie z 3. w tabeli MKS-em. Częstochowian czeka bardzo trudny mecz.

Siatkarze Exact Systems Norwid po 23 kolejkach Tauron 1 Lidze znajdują się na 1. miejscu w tabeli. Nad 2. w tabeli Visłą Bydgoszcz mają 5 punktów przewagi, tak samo co nad 3. MKS-em Będzin. Będzinianie mają jednak do rozegrania mecz więcej. Ostatnio częstochowscy siatkarze grali w Będzinie mecz Pucharu Polski i przegrali z MKS-em. Czy w ligowej rywalizacji będzie przełamanie i Exact Systems Norwid wywiezie z Będzina punkt lub punkty?

Przed podopiecznymi trenera Leszka Hudziaka teraz mecze z czołowymi drużynami ligi. Po spotkaniu z MKS-em częstochowianie zagrają z wiceliderem Visłą Bydgoszcz.

– Cieszymy się, że wraz z rozwojem sportowym rozwijamy się także organizacyjnie – mówi Lesław Walaszczyk członek Zarządu Klubu Sportowego Norwid Częstochowa. – Nasze mecze są przygotowywane coraz bardziej profesjonalnie, zapewniamy kibicom wiele atrakcji. Ogromnie cieszy także fakt, że nasz Klub Kibica działa prężnie i coraz bardziej się rozwija. Nasi kibice są obecni na praktycznie wszystkich meczach wyjazdowych pierwszej drużyny, tak będzie także i w Będzinie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas meczu wyjazdowego, grajmy razem! Klub Sportowy Norwid Częstochowa zachęca kibiców do wspólnego kibicowania, także podczas meczu wyjazdowego w Będzinie i oferuje sympatykom częstochowskiego Norwida darmowy wyjazd na sobotni mecz.

AK, fot: AK

Siatkarze Exact Systems Norwid jadą do Będzina na hit kolejki 2
Siatkarze Exact Systems Norwid jadą do Będzina na hit kolejki 3