fbpx

Siatkarze Exact Systems Hemarpol w niedzielę zagrają w Bełchatowie

W 22. kolejce Plus Ligi siatkarze Exact Systems Hemarpol Częstochowa zagrają w niedzielę w Bełchatowie z PGE Skrą. Czy częstochowianie odniosą 6. zwycięstwo w lidze?

Drużyny w Plus Lidze mają już za sobą 21 kolejek. Trwa walka o 8 czołowych miejsc oraz o utrzymanie. Czołowa ósemka zagra w play-off o medale, a zespół z ostatniego miejsca ma opuścić Plus Ligę.

Exact Systems Hemarpol w niedzielę o godz. 20:30 zagra w Bełchatowie z PGE Skrą. Częstochowianie mają na koncie 5 zwycięstw i z 18 punktami zajmują 14. miejsce w tabeli. Skra z 29 punktami plasuje się na 8. miejscu i walczy o czołową ósemkę i grę w play-off.

Częstochowianie w listopadzie pokonali Skrę 3:1. Czy w niedzielę po raz drugi odbiorą Skrze punkty? Drużyna trenera Leszka Hudziaka będzie musiała radzić sobie do końca sezonu bez podstawowego libero Sho Takahashi. Japończyk przed meczem w Warszawie nabawił się kontuzji, która okazała się być poważna i wyklucza grę do końca sezonu.

Siatkarze Exact Systems Hemarpol mają punkt przewagi nad 15. Cuprum Lubin i 9 punktów przewagi nad ostatnimi Czarnymi Radom. Cały czas muszą zdobywać punkty i oddalać się od 16. pozycji.

MR-K, fot: AK

Partnerami relacji sportowych są:

DMK Invest materiały budowlane Konopiska (www.dmkinvest.pl)

Targi budowlane wyposażenia wnętrz i nieruchomości

Siatkarze Exact Systems Hemarpol w niedzielę zagrają w Bełchatowie 2
Siatkarze Exact Systems Hemarpol w niedzielę zagrają w Bełchatowie 3
Siatkarze Exact Systems Hemarpol w niedzielę zagrają w Bełchatowie 4
Siatkarze Exact Systems Hemarpol w niedzielę zagrają w Bełchatowie 5