fbpx

Siatkarze Exact Systems Hemarpol w czwartek grają w Zawierciu, a w niedzielę u siebie ze Stalą Nysa

Siatkarze Exact Systems Hemarpol Częstochowa w czwartek rozegrają w Zawierciu zaległe spotkanie z Aluron CMC Wartą. Czy po wygranej w Kędzierzynie sprawią kolejną niespodziankę?

Siatkarze Exact Systems Hemarpol Częstochowa to beniaminek Plus Ligi. Drużyna trenera Leszka Hudziaka przegrała swoje dwa pierwsze mecze, ale w trzecim występie sprawiła wielką sensację. Częstochowianie w poniedziałek wygrali w Kędzierzynie z Zaksą 3:1 i wywieźli z Kędzierzyna 3 punkty. To historyczne zwycięstwo i pierwsze punkty wywalczone przez Exact Sytems Hemarpol w Plus Lidze. To pierwsza porażka Zaksy w obecnym sezonie w Plus Lidze…

W czwartek częstochowianie będą mieć szansę na podtrzymanie dobrej passy. Exatc Systems Hemarpol rozegra w Zawierciu zaległe spotkanie z Aluron CMC Warta. Trenerem Aluron jest Michał Winiarski, a w składzie drużyny z Zawiercia są m.in.: Mateusz Bieniek, Bartosz Kwolek, Karol Butryn, Michał Szalacha czy Miłosz Zniszczoł. W składzie Aluron Warty jest też czterech obcokrajowców: Luke Pery, Samuel Copper, Trevor Clevenot i Miguel Tavares Rodrigues.

Warta po 3 rozegranych kolejkach ma na koncie zwycięstwo i dwie porażki czyli taki sam bilans jak Exact Systems Hemarpol. W czwartek obydwie drużyny zagrają o swoje 2 zwycięstwo w Plus Lidze.

Po zaległym meczu w Zawierciu częstochowianie nie będą mieć dużo czasu na odpoczynek. Już w niedzielę, 12 listopada zagrają w Częstochowie ze Stalą Nysa. Początek niedzielnego meczu zaplanowano o godz. 14:45. Stal w 4 rozegranych meczach przegrała 4 razy, ale aż trzy razy po 2:3.

MR-K, fot: AK

Siatkarze Exact Systems Hemarpol w czwartek grają w Zawierciu, a w niedzielę u siebie ze Stalą Nysa 2
Siatkarze Exact Systems Hemarpol w czwartek grają w Zawierciu, a w niedzielę u siebie ze Stalą Nysa 3
Siatkarze Exact Systems Hemarpol w czwartek grają w Zawierciu, a w niedzielę u siebie ze Stalą Nysa 4