W ostatnim meczu w 2 lidze w 2021 roku siatkarze AZS Częstochowa wygrali w Wałbrzychu z Chełmcem 3:0 i przerwę świąteczno-noworoczną spędzą na pozycji lidera 3 grupy 2 ligi.

Siatkarze AZS Częstochowa jadąc do Wałbrzycha chcieli wygrać i zwycięstwem zakończyć udany 2021 rok. I zadanie zostało zrealizowane. Dwa pierwsze sety to wyraźna dominacja siatkarzy trenera Rafała Legienia. Jedynie w trzecim secie kibice byli świadkami zaciętej walki, ale po grze na przewagi wygrali częstochowianie 29:27 i po ostatnim gwizdku sędziego mogli cieszyć się ze zwycięstwa i 3 punktów.

Siatkarze AZS Częstochowa po 12 kolejkach mają 33 punkty i zajmują 1. miejsce w 3 grupie 2 ligi. Na pozycji wicelidera jest WKS Wieluń z 31 punktami.

Chełmiec Wałbrzych – AZS Częstochowa 0:3 (17:25, 18:25, 27:29)

AK, foto: AK

Siatkarze AZS Częstochowa wygrali w Wałbrzychu i w nowy 2022 rok wejdą jako lider 2