fbpx
Strona głównaSportSiatkarz Exact Systems Norwid Damian Biliński pokazał złoty medal MŚ U19 prezydentowi...

Siatkarz Exact Systems Norwid Damian Biliński pokazał złoty medal MŚ U19 prezydentowi Częstochowy

Miła chwila spotkała siatkarza Exact Systems Norwid Częstochowa Damiana Bilińskiego. Złoty medalista Mistrzostw Świata U19 był gościem w Urzędzie Miasta u prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Damian Biliński jest rozgrywającym grającego w Tauron 1 Lidze Exact Systems Norwid Częstochowa. Ostatnio wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie. Siatkarze Exact Systems Norwid przed rozpoczęciem obecnego sezonu w Tauron 1 Lidze grał w reprezentacji Polski podczas juniorskich Mistrzostw Świata w Teheranie. Biliński i jego koledzy wywalczyli złote medale MŚ U19.

Biliński prezentował swój złoty medal kibicom podczas wrześniowej prezentacji drużyny w Parku Wypoczynkowym Lisiniec, a teraz w asyście prezesa klubu Krzysztofa Wachowiaka, dyrektora sportowego Radosława Panasa oraz trenera Piotra Gruszki gościł w Urzędzie Miasta u prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Prezydent wręczył Bilińskiemu list gratulacyjny i miejskie upominki, a sam otrzymał od siatkarza piłkę z autografami.

Przypomnijmy, że listopad jest również udany dla trenera Exact Systems Norwid Piotra Gruszki oraz wiceprezesa klubu Lesława Walaszczyka, którego firma Exact Systems jest jednocześnie tytularnym sponsorem klubu. Trener Gruszka oraz sponsor tytularny firma Exact Systems zostali niedawno laureatami konkursu Jurajski Produkt Roku. Gala konkursowa odbyła się w Hotelu Arche, a organizowana była przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Częstochowie.

Jak możemy przeczytać w mediach społecznościowych Exact Systems Norwid „Exact Systems został wyróżniony w kategorii Mecenas sportu za wspieranie środowisk sportowych w Częstochowie i regionie. Nagrodę odebrał wiceprezes zarządu Lesław Walaszczyk, który od lat jest osobiście zaangażowany w wspieranie klubu.”

„Trener Piotr Gruszka otrzymał Olimp Jurajski za osiągnięcia sportowe i aktywność zawodową, które przyczyniły się do promocji Miasta Częstochowy i regionu”.

Foto: AK, Urząd Miasta Częstochowa, Exact Systems Norwid

Siatkarz Exact Systems Norwid Damian Biliński pokazał złoty medal MŚ U19 prezydentowi Częstochowy 1
Siatkarz Exact Systems Norwid Damian Biliński pokazał złoty medal MŚ U19 prezydentowi Częstochowy 2
Siatkarz Exact Systems Norwid Damian Biliński pokazał złoty medal MŚ U19 prezydentowi Częstochowy 3
Siatkarz Exact Systems Norwid Damian Biliński pokazał złoty medal MŚ U19 prezydentowi Częstochowy 4
Siatkarz Exact Systems Norwid Damian Biliński pokazał złoty medal MŚ U19 prezydentowi Częstochowy 5
Siatkarz Exact Systems Norwid Damian Biliński pokazał złoty medal MŚ U19 prezydentowi Częstochowy 6
Siatkarz Exact Systems Norwid Damian Biliński pokazał złoty medal MŚ U19 prezydentowi Częstochowy 7
Siatkarz Exact Systems Norwid Damian Biliński pokazał złoty medal MŚ U19 prezydentowi Częstochowy 8
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -