fbpx
Strona głównaSportSiatkarki SPS Panki zapraszają na I turniej europejski Panki Cup

Siatkarki SPS Panki zapraszają na I turniej europejski Panki Cup

W najbliższy weekend SPS Panki organizuje I turniej europejski Panki Cup. Zagrają trzy drużyny siatkarskie z Polski i jedna z Czech.

Siatkarki SPS Panki awansowały do II ligi ogólnopolskiej. Działacze „przemeblowali” skład i chcą jak najlepiej zaprezentować się po awansie w II lidze.

W SPSi-e z nowych siatkarek zobaczymy: Annę Maziakowską, Julia Marcyjanik, Natalia Cichowlas, Karolina Natanek, Zuzanna Szynkiel, Michalina Sochaczewska, Klaudia Wieczorek, Justyna Zych, Julia Kontowicz, Aleksandra Smykla, Agata Pietrzkiewicz, Cecylia Pietruszka,

Działacze w najbliższy weekend organizują dwudniowy i międzynarodowy turniej otwarcia sezonu. Zagrają TJ Sokol Sternberk z Czech (ekstraklasa) oraz AZS AWF Warszawa (1 liga), SPS Panki (2 liga) i MKS Imielin (3 liga).

W sobotę o godz. 16 SPS zmierzy się z MKS Imielin, o godz. 18 zaplanowano mecz TJ Sokol Sternberk z z AZS AWF Warszawa, a o godz. 20 SPS Panki zmierzy się z AZS AWF. W niedzielę o godz. 12 TJ Sokol zagra z MKS Imielin, a o godz.13.30 SPS Panki z TJ Sokol. O godz. 15 AZS AWF zmierzy się z MKS-em Imielin.

– Serdecznie zapraszamy na nasz turniej – mówi prezes SPS Panki Mateusz Szadkowski. – Poważna siatkówka zawita do Panek.

Partnerem medialnym turnieju jest “Gazeta Regionalna”.

AK

Foto: Materiały prasowe klubu

Siatkarki SPS Panki zapraszają na I turniej europejski Panki Cup 1
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here