Siatkarki Sorella Częstochowianka wracają z Białegostoku do domu z 3 punktami

Plan został wykonany. Siatkarki Sorella Częstochowianka zgodnie z planem wygrały w Białymstoku z BAS 3:1 i zdobyły kolejne ważne 3 punkty.

Siatkarki KS Sorella Częstochowianka jechały w sobotę do Białegostoku po zwycięstwo i 3 punkty i cel swój zrealizowały. Podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha walczą o utrzymanie 4. miejsca przed play off i realizują swój plan. W sobotę miały wygrać w Białymstoku z walczącym o utrzymanie BAS i wygrały.

Częstochowskie siatkarski bardzo dobrze rozpoczęły mecz. Po dwóch setach prowadziły 2:0 i sztab trenerski oczekiwał zwycięstwa 3:0. Ale powtórzyła się historia z ostatniego meczu z Libero VIP. Częstochowianki przegrały 3 seta i o 3 punkty trzeba było walczyć wa czwartej partii. W niej Sorella Częstochowianka okazała się lepsza i wygrała 3:1 oraz wywiozła z Białegostoku ważne 3 punkty.

Na 5 meczów przed zakończeniem rundy zasadniczej w 1 lidze kobiet KS Sorella Częstochowianka zajmuje 4. miejsce w tabeli…

AK, foto: AK

BAS Białystok – KS Sorella Częstochowianka Częstochowa 1:3 (21:25, 8:25, 25:23, 21:25)