Siatkarki KS Silesia zrobiły swoim kibicom prezent przed świętami. Wygrały 3:0…

W sobotnim meczu 2 ligi siatkówki kobiet zawodniczki KS Silesia Częstochowa pokonały 3:0 Chełmca Wałbrzych i sprawiły swoim kibicom prezent na święta. Przerwę świąteczno-noworoczną spędzą na 1. miejscu w tabeli grupy 3 2 ligi.

W sobotę w hali Politechnik siatkarki KS Silesia podejmowały Chełmca Wałbrzych. Częstochowianki szybko odskoczyły na kilka punktów przewagi, ale z czasem rywalki odrobiły stratę i doprowadziły do remisu. Kibice byli świadkami zaciętej końcówki, ale lepiej w niej zagrały częstochowianki i wygrały inauguracyjnego seta.

W dwóch kolejnych partiach gospodarze poszli za ciosem. Ostatecznie siatkarki KS Silesia wygrały 3:0 i sprawiły sobie oraz swoim kibicom prezent na święta. KS Sielsia w nowy 2024 rok wejdzie jako lider 3 grupy 2 ligi kobiet.

Siatkarki KS Silesia zrobiły swoim kibicom prezent przed świętami. Wygrały 3:0... 2