Siatkarki Częstochowianki wygrały w Nowym Dworze Mazowieckim

Siatkarki KS Częstochowianka Częstochowa rozegrały awansem mecz 4. kolejki 1 ligi kobiet. W Nowym Dworze Mazowieckim wygrały z LOS 3:2.

Siatkarki Częstochowianki jadą do Nowego Dworu Mazowieckiego jechały będą niżej w tabeli od rywalek, ale przy odrobinie szczęścia mogły sprawić dużą niespodziankę. Podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha po dwóch setach prowadziły już 2:0. Niestety, ale od trzeciej partii inicjatywę przejęły siatkarki gospodarzy, które doprowadziły do tie-breaka. Na szczęście częstochowianki w 5 secie odzyskały swoją formę, wygrały 15:8 i mecz 3:2! Dzięki temu odniosły 2 zwycięstwo w sezonie i wywiozły z Nowego Dworu Mazowieckiego 2 cenne punkty.

AK, fot: Marcin Haberko

LOS Nowy Dwór Mazowiecki – Częstochowianka Częstochowa 2:3 (23:25, 23:25, 25:21, 25:17, 8:15)