fbpx
Strona głównaPolecaneSiatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki wywalczyły awans do 2 ligi! Prezes Szadkowski:...

Siatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki wywalczyły awans do 2 ligi! Prezes Szadkowski: To potwierdza naszą moc!

To był bardzo udany weekend dla siatkarek Akademii Siatkówki SPS Panki. Podczas turnieju finałowego w Grodzisku Mazowieckim wywalczyły awans do 2 ligi. To największy sukces w historii klubu.

Siatkarki AS SPS Panki miały bardzo udany sezon. Zdobyły mistrzostwo w 1 lidze śląskiej. Wygrały też bez straty seta ogólnopolski półfinałowy turniej barażowy, którego były organizatorem. Od piątku do niedzieli siatkarki AS SPS Panki rywalizowały w Grodzisku Mazowieckim podczas turnieju finałowego o awans do 2 ligi. Tylko najlepszy zespół z czterech drużyny uzyskiwał awans.

Siatkarki AS SPS Panki były najlepsze i nie pozostawiły wątpliwości, komu należy się awans. W piątek pokonały Sandecję Nowy Sącz 3:1, w sobotę ograły AZS Uniwersytet Gdański 3:0, a w niedzielę pokonały Spartę Grodzisk Mazowiecki 3:0 i przypieczętowały swój awans do 2 ligi.

– Ten turniej był bardzo wymagający, bo nikt nie przyjechał na wycieczkę – komentuje dla Gazety Regionalnej prezes Akademii Siatkówki SPS Panki Mateusz Szadkowski. – Każda drużyna wiedziała, po co przyjechała i o co gra. Wiedzieliśmy, ile włożyliśmy siły przez ten cały sezon. I nie było innej opcji jak wygrana w Grodzisku Mazowieckim. To nasz 3 turniej i 9 wygrana. To potwierdza naszą moc. Dziękuję siatkarkom i trenerowi AS SPS Panki za ten sezon.

AS SPS Panki: Anna Staniec, Katarzyna Cichoń, Anna Jasińska, Emilia Wyrębek, Marta Pietroczuk, Justyna Wszołek, Daria Hibner, Tamara Restel, Karolina Krzeszewska, Oliwia Cieśla, Karolina Piśla, Patrycja Rygalik, Kaja Strużyk, Marta Cebo. Trener Marcin Cebo.

Siatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki wywalczyły awans do 2 ligi! Prezes Szadkowski: To potwierdza naszą moc! 1

Foto: Archiwum Mateusza Szadkowskiego

Siatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki wywalczyły awans do 2 ligi! Prezes Szadkowski: To potwierdza naszą moc! 2
Siatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki wywalczyły awans do 2 ligi! Prezes Szadkowski: To potwierdza naszą moc! 3
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -