Samorząd zachęca do inwestowania

0
73

Samorząd Radomska uruchomił specjalną stronę internetową dla przedsiębiorców. Ma ona zachęcić potencjalnych inwestorów do uruchamiania biznesu w mieście.
Na www.biznes.radomsko.pl przedsiębiorca może znaleźć wszystkie interesujące informacje na temat prowadzenia działalności gospodarczej w gminie Radomsko. Portal jest wspólną inicjatywą samorządu oraz samych przedsiębiorców.
Na stronie dedykowanej biznesowi znalazły się m.in. informacje o realizowanych przez samorząd projektach i inicjatywach takich jak: Starter Radomsko, Radomsko Mebluje, Rada Gospodarcza, Program Zaufany Pracodawca czy Klub Młodego Przedsiębiorcy. Autorzy portalu umieścili na nim ponadto aktualne stawki podatków i opłat lokalnych, wskazówki i porady dotyczące zakładania nowych firm, informacje o organizacjach zrzeszających przedsiębiorców działających na terenie miasta, miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego Radomska, oferty pracy oraz nadchodzące wydarzenia o charakterze biznesowym.
Jak zapewnia gmina, na stronie znaleźć można wszystkie niezbędne informacje dla przedsiębiorców lokalnych, jak i zewnętrznych, którzy myślą o rozpoczęciu biznesu w Radomsku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here