fbpx
Polontex - wietrzenie magazynów 2022
.td-header-rec-wrap{ width: 100%; min-height: 130px; }
Strona głównaEdukacjaRozwiń skrzydła w branży beauty! Zachęca Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie...

Rozwiń skrzydła w branży beauty! Zachęca Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej

Zabiegi z dziedziny kosmetologii cieszą się coraz większą popularnością. W związku z tym, że zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie stale rośnie, najlepsze ośrodki kształcenia w kraju rozszerzają swoją ofertę edukacyjną o nowe kierunki z dyscypliny nauk o zdrowiu. Nie inaczej jest w przypadku Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego z Dąbrowy Górniczej.

Zabiegi z dziedziny kosmetologii cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą rosnącej świadomości Polaków w zakresie dbania o własne zdrowie. Wraz z rozwojem społecznym chcemy dłużej cieszyć się młodym i zdrowym wyglądem, a także czerpać z życia pełnymi garściami niezależnie od wieku. Zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie stale rośnie, najlepsze ośrodki kształcenia w kraju rozszerzają więc swoją ofertę edukacyjną o nowe kierunki z dyscypliny nauk o zdrowiu. Nie inaczej jest w przypadku Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego z Dąbrowy Górniczej.

Kosmetologia i odnowa biologiczna to nowy kierunek studiów podyplomowych, który umożliwia słuchaczom zdobycie aktualnej wiedzy i niezbędnych umiejętności, pomagających w codziennej pracy w branży kosmetycznej i estetycznej. Program studiów trwa dwa semestry i zawiera zarówno  sporą dawkę teoretycznej wiedzy, jak i praktycznych ćwiczeń. Niezależnie od tego, czy jesteśmy dopiero na początku swojej zawodowej drogi, czy potrzebujemy uaktualnić i poszerzyć swoją wiedzę – studia na WSPS w Dąbrowie Górniczej kompletnie spełnią nasze oczekiwania.

Rozwiń skrzydła w branży beauty! Zachęca Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej 1
fot. Canva

Kto powinien skorzystać z oferty uczelni?

Nowy kierunek studiów jest skierowany do wszystkich absolwentów szkół wyższych, także tych, którzy zakończyli edukację na etapie licencjatu. Zakres tematyki z pewnością przypadnie do gustu absolwentom studiów o profilach kosmetycznych, medycznych, biologicznych czy przyrodniczych, a także osobom pracujących w branży beauty, chcących podwyższyć swoje kwalifikacje.

Wybierając studia na kierunku Kosmetologia i odnowa biologiczna mamy szansę uzyskać specjalistyczną wiedzę z zakresu przedmiotów medycznych i kosmetycznych, takich jak dermatologia, immunologia, fizjologia, fizjoterapia czy psychologia. Ponadto możemy poszerzyć swoje umiejętności w zakresie form kosmetycznych, masażu i zabiegów wykorzystywanych w branży Spa & Wellness.

Jeden kierunek – wszechstronny rozwój

Współczesny rynek pracy zmienia się w bardzo dynamicznym tempie, dlatego każdy specjalista, który chce pozostać w centrum zainteresowania pracodawców, musi stale rozwijać swoje umiejętności. Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego to pierwsza niepubliczna uczelnia o charakterze medycznym w Zagłębiu Dąbrowskim. Placówka ta od 17 lat kształci specjalistów na kierunkach humanistycznych, inżynierskich i nauk o zdrowiu. Oferta uczelni jest stale dostosowywana do zmieniającego się rynku pracy, a wykładowcy chętnie sięgają po najnowsze rozwiązania w danej branży.

Każdy absolwent studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Planowania Strategicznego otrzymuje Świadectwo Ukończenia Studiów, wydane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ponadto uczestnicy zajęć otrzymają certyfikaty z zakresu przeprowadzania Pierwszej Pomocy oraz Szkolenia z Wizażu. Roczne studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia i odnowa biologiczna to solidny zastrzyk wiedzy i kompetencji, który nie tylko otworzy nam wiele drzwi w karierze zawodowej, ale także pozwoli ugruntować naszą ekspercką wiedzę w zakresie kosmetologii.

Rekrutacja Politechnika Śląska
WSPS
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -
Rekrutacja Politechnika Śląska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here