fbpx

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Poszukuje go częstochowska policja

Częstochowska policja opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie kradzieży z włamaniem. Zdarzenie miało miejsce 28 lutego 2024 roku. Osoby, które rozpoznają poszukiwanego proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu I Policji w Częstochowie pod nr tel. 47 858 12 58, 47 858 11 51. Policja gwarantuje anonimowość.

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5 prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło 24 lutego tego roku przy ul. Lublinieckiej w Częstochowie. Do jednego z budynków nieustalony dotąd sprawca włamał się i dokonał kradzieży pieniędzy oraz złota. Sprawcę nagrały kamery monitoringu, którego wizerunek opublikowali funkcjonariusze.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Poszukuje go częstochowska policja 2
mat. KMP w Częstochowie

Świadkowie zdarzenia i osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z częstochowskiej jedynki pod numer telefonu 47 858 12 58, 47 858 11 51. Policja gwarantuje anonimowość.