fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaRodzinny piknik w Galerii Jurajskiej już w sobotę, 2 lipca!

Rodzinny piknik w Galerii Jurajskiej już w sobotę, 2 lipca!

W sobotę, 2 lipca częstochowska Galeria Jurajska zaprasza na Wielki Piknik Rodzinny. Pełna atrakcji impreza na powitanie wakacji odbędzie się na Bulwarach Jurajskich.

Centrum handlowe zachęca, by nadejście najcieplejszej pory roku świętować wspólnie na Bulwarach Jurajskich. I to z przytupem! 2 lipca nad Wartą czekać na gości będzie blisko 10 doskonałych atrakcji. Będzie okazja do zabawy, ale także do tego, aby wykazać się sprawnością fizyczną.

Co przygotowali organizatorzy? Przede wszystkim mierzący aż 12 metrów tor przeszkód i długą na 6 metrów zjeżdżalnię. Odważni będą mogli z kolei spróbować swoich sił na euro bungee, „wystrzeliwując” się na wysokość aż 5 metrów.

Ponadto, chętni sprawdzą swoją „przyczepność” na tzw. ścianie-rzepie. Rywalizacji nie braknie zaś w strefie z kręglami. Przygotowano również coś dla fanów animacji „Grizzy i lemingi”. Na torze gokartowym rozegra się bowiem wyścig po lemingi!

Oczywiście zapewnione zostaną też zabawy dla najmłodszych. W ruch pójdą wodne, zmywalne tatuaże, a także gigantyczne bańki mydlane. Dla każdego znajdzie się również coś na ząb, czyli chrupiący popcorn i słodka wata cukrowa.

Sobotni piknik na Bulwarach Jurajskich zaplanowano od godz. 11 do 20. Wstęp jest wolny.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -