Robi się coraz trudniej. Ze Stalowej Woli piłkarze Skry wrócili bez punktów…

Piłkarze Skry Częstochowa przegrali w 31. kolejce spotkań 2. ligi w piątkowy wieczór w Stalowej Woli ze Stalą 1:3 i ich sytuacja w tabeli staje się coraz trudniejsza…

Przed meczem zespoły miały inne cele. Gospodarze walczą o czołową szóstkę i baraże, a częstochowscy piłkarze o utrzymanie w 2. lidze.

Początek meczu to szybki gol Stali, ale Skra za sprawą Macieja Masa wyrównała przed przerwą i pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Niestety, ale po zmianie stron gole strzelali tylko gospodarze i to oni zdobyli 3 punkty.

Piłkarze Skry teraz muszą oglądać się na wyniki GKS-u Jastrzębie i Olimpii Grudziadz. Nad GKS-em Skra miała przed 31. kolejką 3 punkty przewagi, a nad Olimpią 4 punkty przewagi…

AK, fot: NB (Skra Częstochowa)

Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa 3:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Strózik (14), 1:1 Mas (41.), 2:1 Chełmecki (65.), 3:1 Zaucha (67.)

Skra: Rajczykowski – P. Kucharczyk, Bartosiak, O. Kucharczyk – Łabojko (76. Kołodziejczyk), Ławrynowicz (72. Winciersz), Wypart, Maćkowiak (59. Sajdak), Kubik, Grzelka (59. Ciućka), Mas (72. Niedbała).