Remis Skry w Łodzi z wiceliderem Widzewem!

Piłkarze Skry Częstochowa zremisowali w niedzielę w Łodzi z 2. w tabeli Widzewem 2:2. To bardzo cenny punkt dla częstochowskich zawodników…

Piłkarze Skry w rundzie jesiennej przegrali we wrześniu w Łodzi z Widzewem 0:4. W niedzielę też trzeba było obawiać się o wynik, bo Widzew to wicelider, a Skra wiosną nie wygrała jeszcze meczu. Po raz kolejny okazało się, że piłka jest nieprzewidywalna… Częstochowianie od 19. minuty objęli prowadzenie 1:0. Gospodarze szybko wyrównali, bo już po dwóch kwadransach gry był remis 1:1. W drugiej części meczu długo utrzymywał się remis. Kiedy łodzianie w 82. minucie wyszli na prowadzenie niewielu dawało Skrze szansę na punkt. Tymczasem Skra w doliczonym czasie gry doprowadziła do remisu 2:2 i wywiozła z boiska wicelidera Fortuna 1 Ligi cenny punkt…

AK, foto: Natanael Brewczyński (ks-skra.pl)

Widzew Łódź – Skra Częstochowa 2:2

Bramki: 0:1 Paluszek (19.), 1:1 Terpiłowski (29.), 2:1 Hanousek (82.), 2:2 Holik (90.)

Skra: Kos – Paluszek, Mesjasz, Holik, Burman (62. Niedbała), Baranowicz (85. Malec), Olejnik, Lukoszek, Nocoń (76. Sajdak), Pyrdoł (62. Kwietniewski), Mas (76. Ropski).