fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeRambo służy w częstochowskiej policji

Rambo służy w częstochowskiej policji

Kilka dni temu służbę w szeregach częstochowskiej policji rozpoczął nowy, czworonożny funkcjonariusz. Pies o imieniu Rambo trafił do grupy psiej patrolowo-tropiącej.
Nowy nabytek Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, to dwuletni owczarek niemiecki. Jego opiekunem został przewodnik psów tropiących asp.szt. Marek Ładny z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Policjant ma bogate, przeszło 16-letnie doświadczenie jako przewodnik psa służbowego. Jak ocenił, jego nowy, czworonożny partner jest psem dynamicznym, bystrym i posłusznym.


Rambo trafił do naszego miasta prosto po szkoleniu w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach dla psów patrolowo-tropiących do działań bez kagańca.
Teraz, razem ze swoim przewodnikiem, będzie angażowany do służby patrolowo-interwencyjnej oraz poszukiwania osób zaginionych i sprawców przestępstw.
Jak zapowiada Komenda Miejska Policji w Częstochowie. z pewnością weźmie również udział w zabezpieczaniu niejednej imprezy masowej, a pokaz jego posłuszeństwa będzie atrakcją podczas spotkań policjantów z dziećmi i młodzieżą.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -