Raków wygrał sparing z GKS-em Katowice. Piękna bramka Srdjana Plavsicia

Piłkarze Rakowa Częstochowa wykorzystując przerwę reprezentacyjną rozegrali sparing z GKS-em Katowice i wygrali 3:2.

Piłkarze Rakowa Częstochowa przygotowują się do meczu PKO BP Ekstraklasy z ŁKS-em Łódź, który zostanie rozegrany 16 września. Podopieczni trenera Dawida Szwargi wykorzystując przerwę reprezentacyjną rozegrali na stadionie przy ul. Limanowskiego sparing z GKS-em Katowice. Częstochowianie wygrali 3:2 zapewniając sobie zwycięstwo w doliczonym czasie gry.

Na uwagę zasługuj bardzo ładny strzał i bramka Srdjana Plavsicia.

MR-K, fot: Jakub Ziemianin (Raków Częstochowa)

Raków Częstochowa – GKS Katowice 3:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Kochergin (12.), 1:1 Jędrych (30.), 1:2 Arak (64.), 2:2 Plavsić (65.), 3:2 Zwoliński (32.)

Raków: Tsiftis – Tudor, Kovačević, Rundić (46. Malamis – 87. Walczak)), Plavšić, Kochergin (46. Nowak), Berggren (46. Lederman), Pestka (81. Napieraj), Kittel (46. Cebula), Yeboah (66. Piasecki), Crnac (66. Zwoliński).