Raków Częstochowa jedzie po punkty do Łodzi.

0
277

Niezwykle ciekawie zapowiada się z punktu widzenia kibiców najbliższa kolejka ekstraklasy. 26 października bowiem w pojedynku beniaminków Ekstraklasy rozegrają w Łodzi mecz Raków Częstochowa z ŁKS Łódź

Łodzianie po meczu w Zabrzu nie są już czerwoną latarnią tabeli i z 8 pktami zajmują 15 te miejsce w tabeli. Raków zaś dzięki potencjalnej wygranej w Łodzi mógłby sobie zapewnić miejsce w środku tabeli. Obecnie Raków Częstochowa zajmuje 11 miejsce z 15 punktami.

Wydaje się, że faworytem meczu jest drużyna Częstochowska tym bardziej, że nasz zespół pokazał iż grać na wyjazdach potrafi. Wygrana w Szczecinie wcześniej dobry mecz choć zakończony nieznaczną porażką w Gliwicach z Mistrzem Polski dają z pewnością kibicom Rakowa podstawę do wiary, że z Łodzi drużyna Rakowa przywiezie cenne punkty.

Drużyna trenera Moskala ma wiele słabych punktów a jedną z większych bolączek jest postawa w obronie, Łodzianie stracili w dotychczas rozegranych meczach aż 23 bramki a więc najwięcej w całej lidze.

Raków Częstochowa jedzie po punkty do Łodzi. 1

Trzymajmy więc kciuki za naszą drużynę i liczmy, że Raków Częstochowa podtrzyma dobrą passę w Ekstraklasowych zmaganiach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here